içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Tatil Sezonu Öncesi Antalya’da ‘Hijyen ve Sanitasyon’ Yarışı

Calista Luxury Resort Hotel hijyen ve sanitasyonda iyi uygulayıcı otel sertifikası almaya hak kazanan Antalya’daki öncü otellerden oldu.

Tatil Sezonu Öncesi Antalya’da ‘Hijyen ve Sanitasyon’ Yarışı

Calista Luxury Resort Hotel hijyen ve sanitasyonda iyi uygulayıcı otel sertifikası almaya hak kazanan Antalya’daki öncü otellerden oldu.

 Konaklama ve yeme içme sektörüne yönelik gerçekleştirilen ve Türkiye’de sadece TÜV SÜD tarafından yürütülen TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite hijyen ve sanitasyon denetimlerinde, kuruluşların hijyen ve sanitasyon durumu değerlendirilirken, aynı zamanda bu faaliyetlerin izlenebilirliğinin sağlanması amaçlanıyor. Bu sertifikayı almayı hak kazanan kuruluşlar ise sektörlerindeki diğer oyunculara kıyasla kendilerini olumlu anlamda ayrıştıran bir konuma ulaşmış oluyorlar.

 Calista Luxury Resort’te gerçekleştirilen rekreasyonel alanlara yönelik hijyen denetimlerinde, Hijyen ve Sanitasyonda İyi Uygulayıcı Otel Sertifikasını ilgili kuruluşa vermenin mutluluğunu yaşadıklarını aktaran TÜV SÜD Türkiye CEO’su Emre Büyükkalfa ‘’ Titizlikle yürütülen denetim sürecinden başarıyla geçen öncü otellerden biri olan Calista Luxury Resort Hotel’e, ulusal ve global çapta geçerliliği bulunan sertifikamızı takdim etmiş bulunuyoruz. TÜV SÜD Türkiye olarak, ülkemizin alanlarında lider olan kuruluşlarının, yüksek sorumluluk bilinci göstererek TÜRKAK akredite Hijyen ve Sanitasyon denetiminden geçme talepleri ile kıvanç duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ ise “Calista Luxury Resort bir kez daha hizmet ve yönetim politikasında kurumsal yaklaşımı uyguladığını, almış olduğu belgeler ve misafir memnuniyeti ile kanıtlamıştır.” dedi.

 Sertifikasyon programı kapsamında alınan etkin önlemlerle, kuruluşlardaki çalışanların ve misafirlerin olası risklerden korunduğunu vurgulayan Büyükkalfa, aynı zamanda kuruluşların temizlik ve hijyen hususlarında hassasiyetle hareket etmelerinin toplum sağlığı açısından da çok büyük farkındalık yarattığını söyledi.

Tarih: 25-01-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum