içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

PUBG MOBILE kadınlar turnuvasında Türk takımı şampiyon oldu

PUBG MOBILE European Wonder League kadınlar turnuvasında Türk temsilci Rise of Queens takımı toplamda beş galibiyet ile büyük bir başarıya imza atıp, turnuva şampiyonu oldu. Galatasaray Espor da turnuvayı 2. olarak tamamlamayı başardı.

PUBG MOBILE kadınlar turnuvasında Türk takımı şampiyon oldu

PUBG MOBILE European Wonder League kadınlar turnuvasında Türk temsilci Rise of Queens takımı toplamda beş galibiyet ile büyük bir başarıya imza atıp, turnuva şampiyonu oldu. Galatasaray Espor da  turnuvayı 2. olarak tamamlamayı başardı.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE’ın Avrupa ekibi tarafından 4 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında düzenlenen PUBG MOBILE European Wonder League kadınlar turnuvasında Türk takımları rüzgarı esti. Temsilcimiz Rise of Queens büyük bir başarı yakalayarak turnuvanın şampiyonu oldu.

33 tanesi Türkiye’den olmak üzere toplamda 97 takımın kayıt olduğu PMEWL turnuvasında finalist 16 takımdan altı tanesini Türk, yedi tanesini CIS bölgesi ve üç tanesini de Avrupa bölgesi takımları oluşturdu.

Türk takımlarından büyük başarı
Şampiyonluk kupasını kaldıran Rise of Queens takımı toplamda beş galibiyet alarak 192 puan ile harika bir performansa imza attı. Büyük finallerde şampiyonu bir diğer temsilcimiz olan Galatasaray Espor takip etti ve turnuvayı 2. olarak tamamlamayı başardı.

Avrupa'da düzenlenen ilk resmi PUBG MOBILE kadın turnuvasında ilk 5 takım içerisinde üç Türk takımının yer alması dikkat çeken bir başarı olarak öne çıktı.

Turnuvada yer alan Türk takımları ve genel sıralama şu şekilde;
Rise of Queens
Galatasaray Esports Denizbank Wildcats Beşiktaş Espor Surreal Esports Ozorox Esports

Tarih: 14-09-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum