içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu

Antalya ili, Manavgat ilçesinde uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve kullandığı bilgisi alınan S.Ç. ( 23 adet suç kaydı) , Ö.Y. (12 Adet Suç Kaydı) ve S.C. (9 Adet Suç Kaydı) isimli şahıslar düzenlenen operasyonda yakalandı.

Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu

Antalya İl Jandarma Komutanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle denildi:
"Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde; Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı KOM Timi, Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Ks. Amirliği ile Side J.Krk.K.lığı ekipleri tarafından Antalya ili, Manavgat ilçesinde uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve kullandığı bilgisi alınan S.Ç. ( 23 adet suç kaydı) , Ö.Y. (12 Adet Suç Kaydı) ve S.C. (9 Adet Suç Kaydı) isimli şahıslar düzenlenen operasyonda yakalanmıştır.
Şüphelilere ait ev ve araçlarında yapılan aramada;
 12 gram Metamfetamin uyuşturucu maddesi
 8 gram Esrar uyuşturucu maddesi
1 Adet Tabanca
 6 adet tabancaya ait fişek
 1 adet Muşta
1 adet bıçak ele geçirilmiştir.
Olay ile ilgili olarak Nöbetçi Cumhuriyet savcısına bilgi verilerek alınan talimat doğrultusunda adli işlemlere başlanmıştır.
Antalya İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalara ara vermeden devam edilmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Tarih: 25-01-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum