içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kahramanları, kötü karakterleri ve renkli haritalarıyla olağanüstü on beş uygarlık Epsilon'un Tarih Atlası'nda!

Thiago de Moraes’in yazdığı ve resimlediği Tarih Atlası Moğollardan Osmanlılara, İnka’dan Avrupa’ya farklı dönemlerden on beş olağanüstü kültürün dünyayı nasıl deneyimlediğini muhteşem çizimlerle anlatıyor.

Kahramanları, kötü karakterleri ve renkli haritalarıyla olağanüstü on beş uygarlık Epsilon'un Tarih Atlası'nda!

Thiago de Moraes’in yazdığı ve resimlediği Tarih Atlası Moğollardan Osmanlılara, İnka’dan Avrupa’ya farklı dönemlerden on beş olağanüstü kültürün dünyayı nasıl deneyimlediğini muhteşem çizimlerle anlatıyor. Tarih Atlası ile hem çocuklar hem de yetişkinler bir yandan dünyayı dolaşıyor, bir yandan da imparatorlar, kaşifler, mucitler, korsanlar, astronotlar ve daha birçok önemli karakterle tanışıyor. Uygarlıklar arasında heyecan verici, rengârenk bir yolculuk sunan Tarih Atlası, Epsilon logosuyla internet sitelerinde satışa açıldı.

Yazar ve illüstratör Thiago de Moraes’in, kahramanlarıyla, kötü karakterleriyle ve muhteşem haritalarıyla birbirinden olağanüstü on beş uygarlığı anlattığı Tarih Atlası, Epsilon aracılığıyla Türkiye’deki okurlarla buluşuyor.

Detaylı, öğretici ve birbirinden renkli çizimlerle bezeli Tarih Atlası gizemli uygarlıkların kadim tarihine ışık tutuyor. Yunanlılar, Romalılar, Mısırlılar, Moğollar, Osmanlılar, İnkalar, Çinliler, Ruslar; kendi çağlarına damga vuran imparatorlar, korsanlar, kâşifler, mucitler ve daha fazlası… Farklı kültürlerin nasıl yaşadığını, her medeniyetten gelen önemli insanları ve tüm bu uygarlıkların dünya tarihine yaptıkları katkıları keşfederken maceranın tadına varacaksınız.

Thiago de Moraes imzalı Tarih Atlası, Epsilon logosuyla satışta!

Tarih: 24-01-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum