içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’dan Kurban Bayramı Mesajı

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’dan Kurban Bayramı Mesajı

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Küçükkuru mesajında şöyle dedi:
 “Sevgili hemşerilerim;
Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.
Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir. Ancak bu bayramı ne yazık ki ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını gölgesinde geçireceğiz.
Kurban bayramında almış olduğumuz kararlarlar ile birlikte maske, sosyal mesafe ve hijyene riayet edilmesini siz değerli İbradı’lı hemşerilerimizden istirham eder, sevdiklerimizle bayramlaşma ve kucaklaşmayı günümüz teknolojisinden istifade ederek gerçekleştirmenizi, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmamanızı rica ederim.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün İbradı halkının Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Tarih: 20-07-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum