içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Günsan’dan Ankara, Konya ve Alanya’daki 3 konut projesinde fark yaratan çözümler

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerinde yer alan Günsan referanslarına son olarak, Ankara Konya ve Alanya’daki projeleri ekledi.

Günsan’dan Ankara, Konya ve Alanya’daki 3 konut projesinde fark yaratan çözümler

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerinde yer alan Günsan referanslarına son olarak, Ankara Konya ve Alanya’daki projeleri ekledi.

Günsan Elektrik, çözüm ortaklığı yaptığı inşaat projeleriyle referansları arasına sürekli yenilerini ekliyor. Son olarak, Avangart Pursaklar, Capitol Palace Oba Apartment, Nest İncek ve Turgut Reis Evleri projelerinin aydınlatma ve sigorta ekipmanlarında tercihi Günsan’dan yana oldu. 

Birbirinden şık ve güvenlik sağlayan ürünleri ile değer katıyor

Geniş ürün yelpazesi ile birçok projeye değer katan Günsan Elektrik, Ankara ve Alanya’daki Avangart Pursaklar, Nest İncek ve Capitol Palace Oba Apartment projelerinde, devrede meydana gelmiş kaçak akımı anında algılayan, tespit eden ve açma işlemi yaparak, insanları veya tesisatı koruyan, olası tehlikeleri önleyen kaçak akım rölesi ve sigorta ekipmanlarıyla da yer aldı. Konya’da bulunan göz alıcı mimariye sahip Turgut Reis Evleri projesinin odalarında ise Günsan Eqona Mocha anahtarları ile asil ve modern bir dokunuş yaptı. 

Tarih: 15-11-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum