içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Gençlerle Beraberiz Projesi Kapsamında Üniversite Öğrencileriyle Doğa Yürüyüşü

“GENÇLERLE BERABERİZ” Projesi kapsamında; öğrencilerle birebir iletişim kurarak emniyet-öğrenci ilişkilerini kuvvetlendirmek ve Akademik Yıl sonunda öğrencilere moral motivasyon sağlamak için emniyet personeli ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile Olimpos Antik Kenti Doğa yürüyüşü düzenlendi.

Gençlerle Beraberiz Projesi Kapsamında Üniversite Öğrencileriyle Doğa Yürüyüşü

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Antalya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğümüzce; Akdeniz Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerimizin yasadışı oluşumların tuzağına düşmelerini engellemek, terör örgütlerinin eleman temin etme ve propaganda yöntemlerinden korumak, suç odaklarının sıklıkla istismar ettikleri burs sistemi, konaklama, barınma ve yurt ihtiyaçlarının karşılanması hakkında doğru ve etkin bir şekilde bilgilendirme yaparak örgüt propagandalarını etkisiz hale getirmek, öğrenci ve aileleri ile samimi diyalog kurmak amacıyla “GENÇLERLE BERABERİZ” projesi yürütülmektedir.

“GENÇLERLE BERABERİZ” Projesi kapsamında; öğrencilerle birebir iletişim kurarak emniyet-öğrenci ilişkilerini kuvvetlendirmek ve Akademik Yıl sonunda öğrencilerimize moral motivasyon sağlamak için personelimiz ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile Olimpos Antik Kenti Doğa yürüyüşü düzenlendi. Doğa yürüyüşünün akabinde Ulupınar’da su kaynağı etrafında öğle yemeği ve Phasalise Antik Kenti gezi etkinliği gerçekleştirildi. 

Doğa yürüyüşü faaliyetine gençlerle bire bir iletişim kurularak Terör Örgütleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Etkinliğe katılan öğrenciler; Emniyet Teşkilatının, güler yüzlü personelinin yanlarında olduğunu bir kez daha hissettiklerini, bu tarz faaliyetlerin devam etmesini ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ"

Tarih: 13-06-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum