içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Cesur Ol, Saniyeler İçinde Hayatın Değişsin

MEL ROBBINS’İN 36 DİLE ÇEVRİLEN KİTABI 5 SANİYE KURALI, EPSİLON LOGOSUYLA TÜRKÇE’DE!

Cesur Ol, Saniyeler İçinde Hayatın Değişsin

Mel Robbins’in milyonlarca satan, 36 dile çevrilen ve “günlük cesaret”in gücüyle içimizdeki potansiyelin nasıl kolayca ortaya çıkabileceğini anlatan kitabı 5 Saniye Kuralı, şimdi de Epsilon logosuyla Türkçe’de! Basit ama etkili bir kuralla hem kendi yaşamını değiştiren hem de binlerce kişiye aynısını yapmaları için ilham veren Mel Robbins, uluslararası çoksatan kitabı 5 Saniye Kuralı ile okurlarının yaşamına dokunuyor. İlham veren gerçek öykülerle zenginleşen 5 Saniye Kuralı, internet sitelerinde satışa açıldı.

Epsilon, Mel Robbins’in 5 Saniye Kuralı: Hayatınızı, İşinizi ve Özgüveninizi Günlük Cesaretle Dönüştürün adlı kitabını Büşra Şahinaslan’ın çevirisiyle okurla buluşturuyor.

İki milyondan fazla satan, otuz altı dile çevrilen ve hakkında 100.000’den fazla olumlu yorum yapılan 5 Saniye Kuralı, okurlarını yaşamlarında köklü bir dönüşüm başlatmaya davet ediyor. Mel Robbins, ister sabahları yataktan kalkmak kadar basit isterse önemli bir karar almak gibi kritik bir eylemi yerine getirmek için yapılması gereken tek şeyin beşten geriye sayıp harekete geçmek olduğunu söylüyor. “Bir hedefe yönelik eyleme geçme içgüdüsü hissettiğin an, 5-4-3-2-1 ve harekete geç, yoksa beynin seni durduracak,” diyen Robbins kitabında bu kuralın ne olduğunu, neden işe yaradığını ve nasıl işlediğini anlatıyor.

5 Saniye Kuralı adlı kitabında, bu basit kuralı uygulayarak hayatını değiştiren insanların tamamen gerçek hikâyelerini, isimlerini değiştirmeden anlatan Mel Robbins, herkesi kendi güçlerinin kilidini açmaya teşvik ediyor. Bir anlık cesaretin bir günü, bir günün tüm hayatı, bir hayatın da dünyayı değiştirebileceğini anlatan 5 Saniye Kuralı, okurların içindeki muhteşem potansiyeli ortaya çıkarmayı ve böylece onlara özgüvenlerini de yeniden kazandırmayı hedefliyor.  

Mel Robbins’in yazdığı 5 Saniye Kuralı: Hayatınızı, İşinizi ve Özgüveninizi Günlük Cesaretle Dönüştürün adlı kitabı, Epsilon logosuyla satışta.

Tarih: 17-01-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum