içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Çeşitli suçlardan hırsızlıktan aranan bir şüpheli yakalandı

Kepez ilçesi Kızıllı Mahallesinde meydana gelen Enerji ve Nakil Hatlarından Bağ Bahçe ile Tarladan Hırsızlık olaylarının aydınlatılması için yapılan çalışmalar sonucunda şüpheli olabilecek araç marka ve modelleri belirlenerek şahısların kimlikleri tespit edildi.

Çeşitli suçlardan hırsızlıktan aranan bir şüpheli yakalandı

Antalya İl Jandarma Komutanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda; Kepez ilçesi Kızıllı Mahallesinde meydana gelen Enerji ve Nakil Hatlarından Bağ Bahçe ile Tarladan Hırsızlık olaylarının aydınlatılması için Asayiş Şube Müdürlüğü JASAT timleri ve Kepez Merkez J. Krk. Klığı ekipleri ile müşterek başlatılan çalışmalar kapsamında yapılan çalışmalar sonucunda şüpheli olabilecek araç marka ve modelleri belirlenerek şahısların kimlikleri tespit edilmiştir.


Şüphelilerden M.Y. isimli şahıs  JASAT timleri tarafından Bucak Kocaaliler J.Krk.K.lığı ile kurulan koordine sonucu Antalya il Sınırında yakalanarak gözaltına alınarak tutuklanmıştır.

Olayların ikinci şüphelisi olan Firari Ö.E. isimli şahıs ise JASAT timlerince yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Antalya İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalara ara vermeden devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Tarih: 24-09-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum