içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Beken ailesinin mutlu günü

Antalya’nın başarılı iş insanlarından Semih Beken'in oğulları Hilmi ve Kaan'a muhteşem bir sünnet töreni düzenledi.

Beken ailesinin mutlu günü

Halil ÖNCÜ-ANTALYA (BELEK)
Antalya’nın başarılı iş insanlarından; Romanya Antalya Fahri Konsolosu, Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyesi, Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (YÖRSİAD) Yüksek Danışma Konseyi Başkanı, Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol Ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS)  Yönetim Kurulu Üyesi, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Başkan Yardımcısı, Antalya Kent Konseyi Ekonomi Başkanı, Semih Beken'in oğulları Hilmi ve Kaan'a muhteşem bir sünnet töreni düzenledi.


Belek Pine Beach Hotel’de düzenlenen sünnet töreninde, Semih Beken eşi Sultan Beken ve oğulları Hilmi ve Kaan, aile büyükleri Zuhal ve Hilmi Beken, Selma ve Şeref Kök, misafirleri kapıda karşıladı. Antalya’nın siyaset, iş dünyasının özel misafirlerinin yer aldığı düğünde Tarık Sezer Orkestrası da sahne aldı.
Sünnet törenine 500’e yakın misafir katıldı.  Ak Parti İzmir milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Romanya'nın Ankara Fahri Konsolosu Erdal Bolat, Romanya Nevşehir ve Kayseri konsolosu Mehmet Dinler, Antalya eski Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, çeşitli ülkelere ait çok sayıda fahri konsolos da katılanlar arasındaydı.
Düğün öncesi ellerine mikrofonları alan gecenin yıldızları Hilmi ve Kaan üzerlerinde büyük emekleri olan annesi, babası, dedeleri, amcası, öğretmeni ve hayatlarına dokunan isimleri kendi dillerince anlatarak, sahneye davet edip teşekkür etti. Semih Beken ile oğulları Hilmi ve Kaan birlikte Harmandalı zeybeği oynarken, misafirlerden büyük alkış aldı.
Cateringi Hilmi Beken Catreing tarafından yapılan düğün töreninde, konsept ise basketbol ve futbol üzerine kurulurken, gece boyunca ayrı bir salonda çocuklar için hazırlanan yemek ve animasyon gösterileri de dikkat çekti.
Semih Beken ve Sultan Beken misafirlere bir teşekkür konuşması yaparak “ Tüm katılan dostlarımıza çekirdek ve büyük ailemiz olarak çok teşekkür ediyoruz. Bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmadınız. Dünya iki yıldır özel bir durum yaşıyor. Bu riski alarak bizim yanımızda olan sizler her zaman başımızın tacısınız. İyi ki geldiniz, hoş geldiniz. Evlat çok kıymetli. Evlat, aile ile sevdikleri ile kıymetli. Umarım bütün emeğimiz, çabamız onların mutluluğu ve iyiliği için olur. İnşallah herkes güzel günlerini ailesi ile birlikte yaşar. Çok şanslıyız ki, böyle ailelere ve dostlara sahibiz. Teşekkür ediyoruz” dediler.
Sünnet töreni gece boyunca çalınan müzikler eşliğinde devam etti.

Tarih: 24-01-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum