içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkan Tütüncü, Gazipaşa’da

Gazipaşa ziyaretinde ilçe muhtarlarıyla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “14 yıllık belediye başkanlığı sürecinde hem muhtarlarla gönül birlikteliği içinde çalışmanın mutluluğunu yaşarken, hem de bunun yönetime olan katkı ve başarısını gördük.” dedi.

Başkan Tütüncü, Gazipaşa’da

Gazipaşa ziyaretinde ilçe muhtarlarıyla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  “14 yıllık belediye başkanlığı sürecinde hem muhtarlarla gönül birlikteliği içinde çalışmanın mutluluğunu yaşarken, hem de bunun yönetime olan katkı ve başarısını gördük.” dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında bu hafta Antalya’nın doğusunda yer alan Gazipaşa İlçesini ziyaret etti. Gazipaşa’ya sabah saatlerinde gelen Başkan Tütüncü, günün ilk ziyaretini MHP İlçe Teşkilatına gerçekleştirdi. MHP İlçe Başkanı Numan Terzi ve yönetimiyle bir araya gelen Başkan Tütüncü, “Biz aynı davaya, ülküye gönül vermiş kimseler olarak güçlerimizi birleştirerek, 2023 seçimlerini en güzel şekilde başaracak enerjiyi ortaya çıkarmaya gayret ediyoruz.” dedi.  Milliyetçi Hareket Partisi’nin katkı ve desteklerine teşekkür eden Tütüncü, “Her şey Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılı ve geleceği için… Bu nedenle ilçe gezimizin ilk ziyaretini sizlere gerçekleştirdik. Sizlerden adlığımız enerjiyle güzel bir güne başlayalım istedik. ” diye konuştu.  Gazipaşa gezinde ilk ziyaretin teşkilatlarına yapılmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren MHP İlçe Başkanı Numan Terzi de “Önümüzdeki süreçte Antalyalı hemşehrilerimizle güzel çalışmalar yapacağız. Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti Cumhur İttifakı ile bir birliktelik içinde. Bu ülkenin refahı, bu ülkenin kurtuluşu Türk Milletinin bütün tuğra coğrafyasının ve İslam dünyasının refaha ermesi için güçlü bir Türkiye lazım. Bu güçlü Türkiye içinde AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi güçlerini birleştirdi. “ diye konuştu.


MUHTARLAR DEVLETİ TEMSİL EDİYOR
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir sonraki ziyarette mahalle muhtarlarıyla buluştu. İstiklal Mahallesi’ndeki muhtarlar buluşmasında Başkan Tütüncü, muhtarların istek ve taleplerini dinledi. Muhtarları çok önemsediklerini belirten Başkan Tütüncü, “Muhtarlarımız bizim için çok kıymetli, çok değerli. Benim 14 yıllık belediye başkanlığı sürecinde üzerinde en çok durduğum grupların başında muhtarlarımız geliyor. Muhtarlar bulundukları mahallenin mülki idari amirleri... Sizler aslında sayın cumhurbaşkanımızı temsil ediyorsunuz, devleti temsil ediyorsunuz. Ve bu bakımdan kıymetinizde büyük… Bir mahallenin ihtiyaçlarını, oradaki insanların ihtiyaçlarını en çok muhtarlar bilir. Muhtarlarımızla çalışmanın hem mutluluğunu yaşadık, hem de bunun yönetime başarısını, katkısını gördük. Muhtarlarımızla birlikte beraber hareket etmek hepimizi güçlü kılıyor. Aynı zamanda muhtar vatandaşın taleplerini belediyeye aktarıyor. Belediyenin yaptığı çalışmalardan mahallelinin haberdar olmasını ve bu çalışmalardan halkın daha fazla faydalanmasını sağlıyor. “dedi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, muhtarlara çalışmalarında başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı.


ESNAF, MUHTAR VE GENÇLERLE BULUŞACAK
Gün boyu devam edecek ziyaret programı kapsamında Başkan Tütüncü, AK Parti İlçe Başkanlığının meclis grup toplantısına katılacak, Beyrebucak Mahallesi’nde mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya gelecek. İlçedeki Orman Deposu işçilerini de ziyaret edecek olan Başkan Tütüncü, Gazipaşalı gençlerle de buluşacak. Tütüncü, Gazipaşa’da İstiklal, Yeni Mahalle ve Dört Yol Mevkiindeki esnafı da ziyaret edecek.

Tarih: 01-09-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum