içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkan Tütüncü, Aksu’da

Antalya’nın ilçelerini karış karış dolaşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Aksu da, Kıbrıs gazilerinin kapılarını çaldı, hemşerilerinin evlerine konuk oldu, taksici ve pazarcı esnafıyla buluştu.

Başkan Tütüncü, Aksu’da

Antalya’nın ilçelerini karış karış dolaşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Aksu da, Kıbrıs gazilerinin kapılarını çaldı, hemşerilerinin evlerine konuk oldu, taksici ve pazarcı esnafıyla buluştu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında Aksu’yu ziyaret etti. Çalkaya Muhtarı Durmuş Atik’e uğradı, Berberoğulları Çarşısı ve Güzelyurt esnafını gezerek, bol kazanç dileklerini iletti. Başkan Tütüncü, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci  ile beraber Güzelyurt Mahallesi’ndeki Kıbrıs Gazisi İsmet Akdoğan’ı da ziyaret etti. Ev ve taziye ziyaretlerinin ardından, Kundu Kıraathanesindeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tütüncü, “Hemşerilerimizin ne istediğini bilmeden siyaset yapılmaz. Onun için bugün sizleri dinlemeye geldik. “ dedi.


YEREL YÖNETİM YERİNDE YAPILIYOR
Kundu Taksi Durağı ve Kemerağzı Taksi Duraklarını da ziyaret eden Başkan Tütüncü, taksici esnafına hayırlı kazançlar diledi. Pazar esnafını da gezen Tütüncü,  esnafa bol kazançlar, vatandaşlara da bereketli alışveriş temennisinde bulundu. Kıbrıs Gazisi Yaşar Akman ve Kurşunlu Mahalle Muhtarı Musa Dönmez’i ziyaret eden Başkan Tütüncü, mahalle sakinleriyle de bir araya geldi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in mahallelerde düzenlediği  geniş katılımlı mahalle toplantısına katılan Başkan Tütüncü, “Yerel yönetim yerinde yapılıyor. Bunun için saygıdeğer Başkanımıza teşekkürlerimi ifade etmek isterim.” dedi.


İŞTE! BELEDİYECİLİĞİN TARİFİ
“Bir belediye başkanı hizmet süresi için de hemşerileri için daha fazla çalışıyorsa, daha fazla eser bırakmak için caba sarf ediyorsa, belediyeciliğin tarifi budur” diyerek sözlerine devam Başkan Tütüncü, “Bizim belediyelerimiz, belediye ekiplerimiz her yerde hizmetin, eser üretme siyasetinin adresidir. Biz eser üreterek, hemşerilerimize hizmet ederek, şehirlerimizde uzun yıllar ötelenen problemleri, ‘Evet bu bir sorundur’ diye tanımlayıp, o sorunların üstüne ısrarla giderek, çözmüş belediyeleriz. Biz 5 yıllık zamanı belediyeler için çok önemli görürüz ve emeğimizi kattığımız her saati sizlerle yaşamak bizim için iftihar vesilesidir. “diye konuştu.


KEPEZ’DE KAZANAN HEMŞERİLERİMİZ OLDU
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Aksu’da nereye bakılırsa bakılsın geçmişle mukayese edilemeyecek kadar güzel hizmetlerin olduğunu söyledi. Kepez’de 3 dönemdir belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan Başkan Tütüncü, “Kepez’in yıllardır kangrenleşen problemlerini çözme noktasında meclis üyelerimiz ve ekibimizle vermiş olduğumuz gayret, çaba hemşerilerimizin takdirini kazandığımız bir süreç oldu. Ve kazananda hemşerilerimiz oldu. “ifadelerini kullandı. Türkiye’nin 20 yıllık AK Parti iktidarında son derece güzel hizmetlerle tanıştığını vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  “Antalya, Gazipaşa, Alanya karayolu 19 yılda bitirilememişti ve biz bunu en güzel şekilde tamamladık. “dedi. 2023 ve 2024 yılı seçimlerini de hatırlatan Başkan Tütüncü,  bu seçimlerin hayırlarla tamamlanmasını da temenni etti.

Tarih: 24-09-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum