içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkan Küçükkuru'dan Zabıta Haftası mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesaj ile 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutladı.

Başkan Küçükkuru'dan Zabıta Haftası mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru,  Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesaj ile 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutladı.
Başkan Küçükkuru, yayınladığı mesajında "Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta müdürlüğümüz bütün personelleri ile vatandaşlarımızın yanlarında ve onların hizmetinde olup, daha huzurlu, düzenli ve sağlıklı bir İbradı için çalışmalarına devam etmektedir.
 Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta teşkilatımızın 196. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarken, mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden 7/24 özveriyle çalışan ve ilçemize hizmet eden tüm zabıta mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Tarih: 06-09-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum