içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkan Küçükkuru'dan Ramazan Bayramı mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, Ramazan Bayramı dolayısı bir mesaj yayınladı

Başkan Küçükkuru'dan Ramazan Bayramı mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, Ramazan Bayramı dolayısı bir mesaj yayınladı.
Bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemi ve tüm insanlığı için barış, huzur ve esenliğe vesile olması temennisinde bulunan Başkan Küçükkuru “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak; sevgiyi, mutluluğu ve kardeşliği paylaşma günü olan bayrama ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
 Bayramlar, şüphesiz ki sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, gönüllere girmek için imkân sağlayan bir gündür. Dini bayramlar; birlik, beraberlik, kardeşlik ruhumuzu pekiştirmesi, her türlü kırgınlıkları unutturması bakımından çok önemlidir. Her bayram olduğu gibi bu bayram da ailemizle, çocuklarımızla, akrabalarımızla ve sevdiklerimizle bir araya gelerek mutluluğumuzu paylaşmalı ve gönül bağlarımızın güçlenmesini sağlamalıyız.
Bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor sağlıklı, mutlu ve huzurlu Bayramlar diliyorum” dedi 

Tarih: 21-04-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum