içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkan Küçükkuru'dan Anneler Günü mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, Anneler günü" dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Küçükkuru'dan Anneler Günü mesajı

İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, Pazar günü kutlanacak olan "Anneler günü" dolayısıyla  kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Küçükkuru “Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren annelerimiz sonsuz bir sevgi ve özveri ile bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden ilk öğreticilerimizdir.
 Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Taşıdığı büyük sorumluluğun ötesinde, bu sorumluluğa tüm varlığını adayan annelerimiz dünyanın en güzel, en temiz ve en masum duygularını taşırlar.  Bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz, varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi ellerinde şekillendirmektedirler.
Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan annelerimiz, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.
Bu duygu ve düşüncelerle, aziz şehitlerimizin kıymetli anneleri başta olmak üzere dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatını evlatlarına adayan her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenemeyecek olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, her günlerini mutlu, sağlıklı ve sevinç dolu yaşamalarını temenni ediyorum ”dedi.

Tarih: 14-05-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum