içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkan Böcek Döşemealtı’nda

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Döşemealtı ilçesinde Başkan Adayı Menderes Dal ile birlikte halk buluşması ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi, binlerce kişiyle iftar yaptı. Başkan Muhittin Böcek, yeni dönemde de halkçı projelere devam edeceklerini söyledi.

Başkan Böcek Döşemealtı’nda

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Döşemealtı ilçesinde Başkan Adayı Menderes Dal ile birlikte halk buluşması ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi, binlerce kişiyle iftar yaptı. Başkan Muhittin Böcek, yeni dönemde de halkçı projelere devam edeceklerini söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Muhittin Böcek, seçim çalışmaları kapsamında Döşemealtı İlçesi’nde halkla kucaklaştı. Başkan Böcek ilk olarak, CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır ve Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal ile birlikte Döşemealtı Sanayi Sitesi’nde esnafla bir araya geldi. Daha sonra CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla buluşan Böcek, Döşemealtı esnafını da ziyaret ederek hayırlı işler ve bereket diledi, esnaf dostu belediye başkanı olarak esnafın daha çok kazanması için çalışmalarına azim ve kararlılıkla devam edeceklerini söyledi. 
DAHA YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞ VAR
Başkan Muhittin Böcek, ardından Döşemealtı halkı ile iftar yaptı. Binlerce vatandaşın katıldığı iftarda konuşan Başkan Muhittin Böcek, “Döşemealtı'nın ihtiyaçlarını da halkımızın isteklerini de çok iyi biliyoruz. 5 yıl boyunca tüm ilçelerimizde titizlikle çalıştık, her zaman vatandaşımıza kulak verdik. 5 yıl daha halkın derdiyle dertlenen ve çözüm üreten belediyecilik hizmetleri için, Döşemealtı halkı ve esnafımızın huzuru için Menderes Dal ile hizmetlerimize devam edeceğiz. Hep birlikte başaracağız. Belediye başkan adayıma kefilim. Döşemealtının 32 mahallesinde yapacağımız daha çok işimiz var. Az kaldı Pazar günü iki bayram birden yaşayacağız, kutlayacağız” diye konuştu.

 


HALKIN BAKKALI
Halk Et, Halk Süt, Halk Ekmek, Halk Su, Halk Mama gibi birçok halkçı projeyi hayata geçirdiklerini anlatan Başkan Böcek, sosyal belediyecilik anlayışıyla ekonomik kriz altında ezilen halkın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Yeni döneme halkın uygun fiyat ödeyerek kaliteli ürünlere ulaşabileceği Halk Bakkal projesini hayata geçireceklerini anlattı. Halka uygun fiyatlı servis verecek Kent Lokantaları kuracaklarını dile getiren Başkan Böcek, “Belediyemizin üretim tesislerinde üretilen yemekleri halkımıza lokantalarımızda servis edeceğiz” dedi.
ÇEYİZ PAKETİ
Yeni yuva kuran vatandaşlarımızın yanında olarak ilk defa evlenecek çiftlere beyaz eşya paketi vereceklerini açıklayan Başkan Böcek, ilk defa evlenecek çiftlerin ekonomik zorluklar ile mücadelelerine destek olacaklarını kaydetti. Böcek, 24 saat açık kütüphanelerle 19 ilçede geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerin sınavlarına çalışıp hazırlanacakları rahat bir ortam yaratacaklarını aktardı.
10 YILDA 30 KREŞ
5 yılda 15 kreş açtıklarını yeni dönemde 15 kreş daha açacaklarını dile getiren Başkan Böcek, “Okul öncesi çağında olan çocuklarımız için açacağımız kreşlerle hem gelişimlerine destek olacağız hem de çalışan ebeveynlere destek sağlayacağız. Gezen TIR ile bölgemizdeki kadın vatandaşlarımızın genel sağlık muayenelerini gerçekleştireceğiz. Ağız ve diş sağlığı merkezlerimizi ilçelerimize yayacağız” diye konuştu. 
ANTALYA HUZURLU
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Mahir Başarır da Antalya’nın bugüne kadar gördüğü hizmetleri görmeye devam edeceğini belirterek, “Bu ülkenin esnafı, sanayicisi, işçisi, emeklisi, çiftçisi gerçekten büyük sorunlar yaşıyor. Ama ülkenin çok temel sorunları var. Ekonomi sorunu var. Ekonomi bir yoksulluğu değil bir yoksunluğu yaratıyor. Türkiye’de her kesimin mutsuz olduğu bir dönemi yaşıyoruz o yüzden 31 Mart’ta bir karar vereceksiniz. Uzun süreden beri huzurlu, hizmet gören bir Antalya var. Desteğinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Tarih: 29-03-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum