içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Atay Uslu Elmalı'da süt ürünleri fabrikasının açılışına katıldı

Antalya Milletvekili Atay Uslu Elmalı’da özel sektör tarafından yapılan süt ve süt mamülleri fabrikasının açılış kurdelesini kesti.

Atay Uslu Elmalı'da süt ürünleri fabrikasının açılışına katıldı
ATAY USLU: ÜRETENE, İSTİHDAM EDENE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYORUZ 
 
Antalya Milletvekili Atay Uslu Elmalı’da  özel sektör tarafından yapılan süt ve süt mamülleri fabrikasının açılış kurdelesini kesti.
 
Antalya’nın Elmalı ilçesinde Tarım ve Orman Bakanlığının hibe destekleri ile yapılan Çavuşoğlu Süt Ürünleri Fabrikası Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Elmalı Kaymakamı Faruk Erdem, Antalya Tarım Orman İl Müdürü Gökhan Karaca, Kurum Müdürler, STK temsilcileri ve birçok davetlinin katılımı ile hizmete girdi.
 
 
TESİSİMİZ ELMALIMIZA HAYIRLI OLSUN
 
Açılış töreninde konuşan AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu şunları ifade etti: “ Elmalı’nın bir çok güzelliği özelliği vardır. Elmalı güzel bir yayladır. Elmalı ariflerin şehridir. Elmalı elmanın, tarımın ve hayvancılığın şehridir.  Elmalı çalışkan ve iş disiplinine sahip insanların şehridir. Örnek, işte bu gün bu tesisi kazandıran Elmalılı Arkadaşlarımız… Elmalı ilçesine kazandırdıkları bu fabrika ve sağladıkları istihdamdan dolayı Mesut ve Metin Karataş kardeşleri tebrik ediyorum. 
Bu yatırım, bölgedeki sütün değerlendirilmesi ve ekonomiye kazandırılması açısından önemli bir yatırım. Bu tesis hem bölgeye hayvancılık anlamında katkı sağlayacak hem de istihdam ve üretim yönüyle güç katacaktır. 
Hükümet olarak üreten, istihdam eden,  ihraç eden, katma değer oluşturan her işletmenin destekçisi olduk, olmaya devam edeceğiz. Fabrika Elmalımıza hayırlı olsun. ” 

Tarih: 07-09-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum