içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Antalya’ya Döşemealtı’nda 40 Adet Daha Yeni Adliye Lojmanı

Antalya'da görev yapan hakim, cumhuriyet savcısı ve adliye personelinin kullanımına tahsis edilmek üzere, Döşemealtı ilçesinde lojman alımı 135 adete çıkarıldı. Lojmanlar 30 Haziran 2024 tarihinde anahtar teslimi hazır edilecek.

Antalya’ya Döşemealtı’nda 40 Adet Daha Yeni Adliye Lojmanı

Adalet Bakanı Yılmaz TUNÇ ve Adalet Bakan Yardımcısı Ramazan CAN’ın talimat ve destekleriyle, Antalya’da görev yapan Hakim, Cumhuriyet Savcısı ve adliye 
personelinin kullanımına tahsis edilmek üzere, Antalya ili Döşemealtı ilçesinde mevcut Rengi Antalya Greenpark ve Rengi Antalya Greenlife projelerinden toplamda 95 adet lojman alımı, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığımız ile yüklenici firma arasında 12.01.2024 tarihinde imzalanan satış protokolü ile kamuoyuna duyurulmuştu.
95 adet lojman alımına ek olarak yine aynı bahsedilen projelerden 40 adet (20 adet 2+1, 20 adet 3+1) daha lojman alımı için Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı ile yüklenici firma arasında 17.04.2024 tarihinde yeni bir satış protokolü imzalanmış, bu yeni imzalanan satış protokolü ile lojman alımı toplamda 135 adete çıkarıldı. Protokole konu lojmanlar 30 Haziran 2024 tarihinde anahtar teslim hazır edilecek.
Adliye Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ toplantı salonunda Cumhuriyet Başsavcısı Yakup Ali KAHVECİ ve yüklenici firma yetkilisi arasında 
gerçekleştirilen imza programında Antalya Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan YAŞAR da programda hazır bulundu. İmza programı sonrasında, Cumhuriyet Başsavcısı Yakup Ali KAHVECİ, protokolün Antalya’da görev yapan ve yapacak olan meslektaşlarına hayırlı olmasını dileyerek, daha önceki imzalanan protokolden sonra bugün tekrar yeni bir protokol imzalayarak, 40 adet daha lojman sayısını artırmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Tarih: 18-04-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum