içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Aksu Belediyesi Şubat ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Aksu Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Halil Şahin başkanlığında toplandı.

Aksu Belediyesi Şubat ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Aksu Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Halil Şahin başkanlığında toplandı.
Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlık ettiği meclis toplantısında gündem maddelerine geçilmeden önce grup sözcüleri önemli gün ve haftalara değindi. Geçtiğimiz günlerde İsveç’te kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’e yapılan saygısızlığın şiddetle kınanarak lanetlediği meclis toplantısında yurt genelinde şehit olan güvenlik kuvvetleri mensupları ise rahmet ve minnetle anıldı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin’in yeni doğan bebekleri ziyaret ederek, hediyeler götürdüğü “Hoş Geldin Bebek” Projesinin Kent Başkan Aylık Belediye Haber Dergisi tarafından ödüle layık görülmesi neticesinde “Yılın Belediye Başkanı” seçilen Başkan Şahin ve projeye katkılarından dolayı eşi Ümmü Şahin tebrik edildi.
Üç ayların başlamasının ardından şubat ayında idrak edilecek Miraç Kandili’nin hayırlara vesile olmasını dileyen grup sözcüleri, yarıyıl tatilinin ardından ikinci döneme başlayacak öğrenci ve öğretmenlere ise başarılar diledi. Aksu Belediye Spor Kulübü grekoromen ve serbest güreşçilerinin Antalya bölgesinde U19, U21 ve U23 yaş kategorilerinde dereceye giren sporcuları ve kulüp yönetiminin tebrik edildiği mecliste ayrıca merhum sanatçı Barış Manço rahmetle anıldı.
İlgili gündem maddelerinin komisyonlara havale edildiği meclis toplantısında, komisyonlardan gelen gündem maddeleri ise kabul edildi.
                                                                    
 Aksu Belediyesi Basın Servisi

Tarih: 03-02-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum