içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Acar: Ne Kürdistanı ulan! Hayali Kürdistan olanın sonu kabristan olur

Kumluca Ülkü Ocakları Başkanlığı, Cumhuriyeti meydanında basın açıklaması düzenledi.

Acar: Ne Kürdistanı ulan! Hayali Kürdistan olanın sonu kabristan olur

Kumluca Ülkü Ocakları Başkanlığı, Cumhuriyeti meydanında basın açıklaması düzenledi. Başkan Ertuğrul Acar, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Ülküdaşlarım, son günlerde peşpeşe meydana gelen ve aynı zihniyetin dışa vurumu olarak karşımıza çıkan birtakım olaylar yaşanmaktadır. Devleti, milleti küçük düşürmeye yönelik gerçekleştirilmeye çalışılan bu olaylara Türk ve Türkiye düşmanlarının tamamından alkış sesleri gelirken; aynı durum biz ülkücülerin ise kılıcını bileylemektedir.

Emperyalizmin başını çeken, zulmün ve sömürgenin sembolü haline gelen amerika, Ocaklarımızı hedef göstermektedir. Okyanus ötesine korkunun fazlaca yerleştiği aşikardır ki Ülkü Ocakları bu aciz zihniyetin en büyük gündemi olmuştur. Güçlenerek emin adımlarla ilerleyen Ülkücü gençliğin cevabı gecikmeden adresine ulaşmış, azim ve kararlılıkla ulaşmaya da devam edecektir.

İhanet ve hadsizlik mayasının ülkemiz içinde de fazlaca kabartıldığına, farklı görünümlü olsa da teması aynı olan karelerde şahit olmaktayız. Büyükelçiler harekete geçirilmek istenmekte, yabancı sefirlere ülke yönetimi şikayet edilmekte, bebek katiline saygıyla hitap edilmekte, mecliste askeri meselelerde red oyu kullanılmakta, kürdistan hayalli diyaloglarda gereken cevap verilememekte,  zehir saçan kirli dillerle şehit yakınlarına küfürlü sözler kullanılmaktadır. Ne yazıktır ki bu olaylar cereyan ederken yadırgamak şöyle dursun hükümet düşmanlığı ile körleşmiş çevrelerce hain emellerin değirmenine ısrarla su taşınmaktadır. Ayyuka çıkan yanlışlara kendilerince haklı gerekçeler arayarak kendi vicdanlarını kandırmaya çalışmaktadırlar. Ayrıca aynı kesimde her fırsatta ülkücülük ve ülkücüler hedef alınmaya, ne kadar ülkücü olunduğu tartılmaya çalışılmaktadır. Çok şükür ki abdestimizden şüphemiz olmadan şehitlerimizin emanetine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Düşman oklarının adresi içeride ve dışarıda hiç şaşmadan aynı noktaya yönelmektedir. Yılmadan, yıkılmadan dalımıza göz dikenin ağacını kökünden sökeceğiz.
 
Ülkücü Gençlik; şehadetin, sadakatin, iradenin ve inancın Türk milliyetçiliği ile buluşma noktasıdır. Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyefendi'nin izinde, ömrünü Devletine adamış Liderimizin Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin yolunda ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendi'nin emrinde; ülkemizle hesabı olan herkesin karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz.

 Yürümezsek Hak yolda,
Erimezsek Hak yolda,
Çürümezsek Hak yolda,
Gök Girsin, Kızıl Çıksın.”
Mehmet ALPTEKİN / KUMLUCA

Tarih: 12-11-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum